Pielęgniarka

Przygarniając małą kotkę nie przypuszczaliśmy, że do naszego mocno dojrzałego pieska znajdziemy opiekunkę. Mały koci szaleniec od samego początku siał w domu ciekawość i zniszczenie. ObrazekSprawdzała zamki i zawiasy, oglądała telewizję z bliska, sprawdzała kwiaty w doniczkach i długopisy w piórnikach… jednym słowem była wszędzie.

Obrazek

 

W chwilach kiedy Dino choruje bardziej, jest dla niego jak pielęgniarka. Słucha co się z nim dzieje, biegnie natychmiast sprawdzić jak się czuje, siedzi koło niego i obserwuje. Czasami kładzie się i zmęczona zasypia obok.

Nie wiemy jak długo ich przyjaźń będzie trwać, nie wiemy jak Kluska będzie się zachowywać później, wiemy że dzisiaj stanowią zgrany duet. Potrafią się ganiać, rywalizować i przytulać wzajemnie szturchając nosem.

Obrazek

 

Reklama

3 comments on “Pielęgniarka

  1. Nasza domowa sterta kotów działa zupełnie tak samo! Każdy cierpiący w naszym domu dostaje serię okładów z kota wolontariusza, serię terapeutycznych pomruków niskotonowych na granicy infradźwięków i nawilżający kompres z kociego nosa.
    I pomaga!

  2. Kicia jest na prawdę urocza. U mnie za takiego pielęgniarza robi Jogi, a kumpluje się z drugim, starszym yorkiem- Mańkiem. Obaj zaprzyjaźnili się z kotem dziadków, więc jak u babci jest cała 3- dzieje się.

    P S najbardziej urzekło mnie zdjęcie z telewizorem 🙂

    • Kluska ogląda dwa typy programów, sporty motoryzacyjne i programy przyrodnicze o ptakach. Przy tych drugich potrafi udowodnić jak jest skoczna.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s